Ako to funguje? 4 jednoduché kroky k prirodzenému zväčšeniu pŕs

Zväčšenie pŕs je vďaka výživovému doplnku BreastEXTRA+ otázkou 4 jednoduchých krokov. Vyskúšajte ich a výsledky sa onedlho dostavia samé.

floating-leaf
floating-leaf
1
Začnite s užívaním výživového doplnku BreastEXTRA+ 

Ideálne je začať užívať doplnok v druhej polovici menštruačného cyklu, a to 2x denne po 2 tabletky. Už po 2 týždňoch užívania sa dostavia prvé viditeľné výsledky na vašom poprsí. Prvým signálom toho, že produkt začína účinkovať, sú pevnejšie prsia a jemná, napnutá pokožka poprsia.

2
 Jedzte potraviny s vysokou výživovou hodnotou

Na zväčšenie pŕs potrebuje naše telo stavebné látky. Snažte sa preto jesť nutrične hodnotnú stravu, ako je ovocie, zelenina, obilniny, bielkoviny a proteíny v podobe mäsa a mliečnych výrobkov. Práve nutrične hodnotná a vyvážená strava vám zaistia dostatočné množstvo živín potrebných na zväčšenie vašeho nového poprsia.

3
Relaxujte

Doprajte si čas pre seba. Práve oddych a odpočinok majú na rast pŕs veľký vplyv. Vyhýbajte sa stresovým faktorom a spite aspoň 8 hodín denne. Počas spánku sa telo regeneruje a to je ideálny priestor, kedy sa aktívne zložky výživového doplnku uvoľňujú a pôsobia efektívnejšie

4
Dbajte na pravidelnosť užívania

Neprerušujte pravidelné užívanie. Práve to je chyba, ktorej sa dopúšťa mnoho žien. Po prvých viditeľných výsledkoch a zväčšeniu prsníkov prestanú s užívaním doplnku. Ak však túžite po trvalo krásnych prsiach, vďaka ktorým budete sexi ako nikdy predtým, dbajte na pravidelnosť.

 Aby sa dostavili oslňujúce a trvalé výsledky, BreastEXTRA+ odporúčame užívať pravidelne po dobu 3 mesiacov. Objednajte si preto balíček Diamant za zvýhodnenú cenu s poštovným zadarmo. 

Ako prsia rastú a menia svoj tvar?

Počas obdobia puberty ženský organizmus začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy. Množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs.

Výživový doplnok BreastEXTRA+ a prírodné extrakty, ktoré sú súčasťou prípravku, sú odborníkmi považované za fytoestrogény – prírodné látky podobné hormónu estrogén. Tie stimulujú ženský organizmus k produkcii tkaniva, ktoré má za následok rast poprsia.

Účinnosť výživového doplnku BreastEXTRA+
je založená na unikátnej kombinácii prírodných extraktov

1
Jam čínsky

Jam čínsky je rastlina, ktorá prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Pre svoju schopnosť dodávať telu fytoestrogény sa používala už v starej čínskej medicíne. Navyše podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka, čím dochádza k zlepšeniu prenosu živín do pŕs. Jam čínsky podporuje činnosť žľazy s vnútornou sekréciou a napomáha zvýšiť hladinu látok potrebných na výrazný rast poprsia.

2
Fenikel

Fenikel sa už po stáročia používa ako sexuálny stimulant a afrodiziakum. Takisto sa využíva ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy. Navyše napomáha pri bolestivej menštruácii alebo pri bolestiach hlavy spojených s menštruáciou. Extrakt z tejto rastliny normalizuje hladinu cukru v krvi a prináša celkový pocit telesnej pohody.

3
Angelika čínska

Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré pomáhajú pri problémoch spojených s menštruáciou a s menopauzou. Vďaka tomu, že dokáže výrazne ovplyvniť produkciu estrogénu, v spolupráci s ostatnými zložkami účinne pôsobí pri zväčšení pŕs.

4
Serenoa plazivá

Serenoa plazivá je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre ideálny vývoj a rast poprsia. Pozitívne ovplyvňuje činnosť reprodukčných orgánov a vďaka obsahu prolaktínu zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách, čím napomáha ich zväčšeniu. Zaujímavosťou je, že účinkuje aj ako afrodiziakum a má priaznivé účinky na psychiku.

5
Senovka grécka

Fenugreek (alebo senovka grécka) je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny sú známe svojou schopnosťou stimulovať tvorbu materského mlieka u dojčiacich žien, ale najmä tým, že podporujú rast prsníkov. Takisto podporuje aj metabolizmus tukov, a tak udržuje vašu štíhlu líniu.

6
Kolagén

Kolagén tvorí až 75 % tkaniva pokožky. Už po 25. roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5 %. Tento pokles sa najčastejšie začne prejavovať tam, kde je pokožka najjemnejšia, teda na poprsí. Dopĺňanie kolagénu je preto potrebné pre zachovanie zdravej, pružnej a hebkej pokožky.

7
Sójové izoflavonoidy

Sójové izoflavonoidy sú najvýznamnejšie fytoestrogény. Potláčajú nežiaduce estrogénové aktivity, vďaka čomu sa podieľajú na znižovaní výskytu nádorov súvisiacich s hladinou estrogénu (rakovina prsníka, rakovina maternice). Viažu sa vo veľkej miere na estrogénové receptory priamo v tkanivách pŕs, čím spôsobujú ich rast a spevnenie.

Hodnotenie 4.5

Podrobnosti o výživových doplnkoch BreastExtra

Zloženie v dennej dávke: Jam čínsky 320mg, Fenikel 280mg, Senovka grécka 240 mg, Angelika čínska 240 mg, Pastala rozprestretá 200mg, Sójové izoflavóny 180mg, Serenoa plazivá 160mg, Hydrolyzovaný kolagén (živočíšny) 60mg, Želatina, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý. Hmotnosť netto: 16,3g (30CPS variant) alebo 48,9g (90CPS variant).

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule 2x denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 35 ° C. Skladujte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Výrobok obsahuje sóju! V prípade alergie na sóju nepoužívajte výživový doplnok BreastEXTRA.

Naše
certifikáty

Garancia 100% spokojnosti

Okamžité odoslanie

Poštovné zdarma nad 70€

Vyberte si jeden z výhodných balíčkov
BreastEXTRA+ s rýchlou objednávkou

BreastExtra
30 kapsúl

BreastExtra 30 kapsúl

BreastExtra30 kapsúl

13.95 

Vystačí na 1 týždeň

BreastExtra
90 kapsúl

BreastExtra 90 kapsúl

BreastExtra90 kapsúl

41.00 

Vystačí na 3 týždne

Najobľúbenejšie

BreastExtra balík
120 kapsúl

BreastExtra 120 kapsúl

BreastExtra balík120 kapsúl

42.95 

Vystačí na 1 mesiac

BreastExtra balík
390 kapsúl

BreastExtra 390 kapsúl

BreastExtra balík390 kapsúl

113.99 

Vystačí na 3 mesiace